Firmast

 

Keskkond on see, mis inimest ümbritseb. Looduslik keskkond sõltub sellest, millisesse geograafilisse punkti oleme sattunud elama. Meie õnn on elada Eestimaal, oma nelja erineva aastaajaga ning seni veel oluliselt räsimata loodusega. See on keskkond, mida tuleb hoida ja säilitada.

Oma igapäevaseid askeldusi toimetame me juba inimese enda poolt loodud keskkonnas, elik tehiskeskkonnas, olgu see siis kodu, töökoht või avalik ruum. Vähe leidub inimesi, kes ei hooli teda ümbritseva keskkonna seisukorrast ja väljanägemisest. Kes meist ei sooviks näha ja tunda enda ümber mugavat ja esteetiliselt nauditavat ruumi.

Kombineerides erinevate komponentidega, luuaksegi kokkuvõttes sobilik keskkond, olgu see siis olemasolevat hoonet remontides või ehitades uut. Ühiskondlike/avalike ruumide kujundamine on reeglina selle ala asjatundjate – arhitektide tööks. Kodud kujundatakse tavapäraselt oma hea äratundmise järgi ja rahakoti võimaluste kohaselt. Elustandardi paranedes on ka siin aina rohkem kaasatud professionaalid.

Hals Interiors, olles vahelüliks tootedisaineri/tootja ja tarbija vahel, üritab pakkuda täiendust ülalmainitud komponentide valikusse. Meie tootevaliku põhjusmõteteks on aina olnud pakutavate toodete kestvus ja esteetilisus.

Maaletooja, hulgimüüja positsioon ning kaubamärkide esindamine turul eeldab nende toodete põhjalikku tundmist. See asjaolu saigi määravaks AS Hals Tradingust eraldumiseks ning uue ettevõtte OÜ Hals Interiors asutamiseks 2003. aastal.

Kogu mahus ja täie vastutusega nii oma tarnijate kui ka klientide jaoks alustasime tööd 1. jaanuarist 2004.

Loodetavasti on meie kodulehel leiduvast informatsioonist abi ka teile.