Firmast

Üldinfo

AS Hals Trading on sanitaartehniliste toodete impordi ning hulgimüügiga tegelev, Eesti kapitalil põhinev ettevõte. Ajalugu viib meid tagasi aastasse 1991, mil alustas tööd AS Hals – mis on tänaseni tegutsev valukoda Viljandis. Arengu loogilise jätkuna asutati 1994 aastal AS Hals Trading ehk siis tootjast-eksportijast kasvas kolme aastaga välja importija-hulgimüüja ettevõte. Lõuna-Eesti klientide paremaks teenindamiseks loodi 1996 aastal Tartusse tütarettevõte AS Hals Trading-T. Alates 1999 aastast kuni 30.06.2011 tegutsesime ka Läti turul, SIA Hals Trading nime all. Tänaseks on Läti ettevõttel uus omanik ja nimi, HLS Trading Ltd.

 

AS Hals Trading on enda jaoks oluliseks pidanud kolme põhimõtet:

– tarnida ainult kvaliteetseid tooteid

– arvestada meie partnerite vajadusi, pakkudes paindlikku ja kvaliteetset teenindust

– püsida turul importija ja hulgimüüja rollis, omamata jaekaubandust.

 

Importija

Importijana on AS Hals Trading aastate jooksul leidnud mitmeid juhtivaid Euroopa tootjaid ja kaubamärke, mida Eesti turul esindada. Importijana näeme oma rolli olla vahelüliks erinevate huvide ja vajaduste vahel. Ühelt poolt eksisteerib tootja soov pakkuda Eesti turul oma tooteid ning teiselt poolt kohaliku turu huvi saada võimalikult häid alternatiivseid valikuid. Meie ülesandeks ongi võetud rollist tulenevaid kohustusi võimalikult hästi täita.

 

Hulgimüüja

Selleks, et pakkuda oma klientidele võimalikult head ja laia kaubavalikut, on meie nomenklatuuris lisaks importkaubale veel ka mitmete kohalike valmistajate ning maaletoojate tooteid. Nii suudame garanteerida laia tootevaliku ja kiire teeninduse.