Meie inimesed

Mikko Hakonen, juhataja
Mikko Hakonen juhataja

Tel: +372 71 51 402

Mob: +372 50 44 715

mikko.hakonen@hals.ee
Tiina Sarapuu, sekretär, arveldused
Tiina Sarapuu sekretär, arveldused

Tel: +372 71 51 400

Mob: +372 53 409 489

tiina.sarapuu@hals.ee
Kusta Kaska, tehnikadirektor, ost
Kusta Kaska tehnikadirektor, ost

Tel: +372 71 51 403

Mob: +372 50 28 840

kusta.kaska@hals.ee
Jaanika Nõgu, müügijuht, projektimüük, välistrassid
Jaanika Nõgu müügijuht, projektimüük, välistrassid

Tel: +372 71 51 405

Mob: +372 53 434 173

jaanika.nogu@hals.ee
Rene Viira, müügijuht, projektimüük, sisetrassid
Rene Viira müügijuht, projektimüük, sisetrassid

Tel: +372 71 51 404

Mob: +372 50 96 111

rene.viira@hals.ee
Andrus Haljaste, müügijuht
Andrus Haljaste müügijuht

Tel: +372 71 51 406

Mob: +372 50 69 953

andrus.haljaste@hals.ee
Jaanus Nugis, müügijuht
Jaanus Nugis müügijuht

Tel: +372 71 51 407

Mob: +372 50 56 692

jaanus.nugis@hals.ee