Päikesekollektorid

Päikesekollektorid
Päikesekollektorid

Lase päike oma majja ning kasuta selle energiat!
Iga aastaga vähenevad tavapäraste energiaallikate varud pöördumatult – neid jätkub veel umbes 40 aastaks. Aga päike valgustab taevast veel vähemalt 5 miljardit aastat, pakkudes piiramatut energiaressurssi. Päike saadab 20 minutiga Maale nii palju energiat, kui on vaja inimkonnale terveks aastaks. Seepärast on 21. sajandi üheks põhiülesandeks leida sihipärane ning praktiline võimalus päikeseenergia kasutamiseks. Heaks lahenduseks on päikesekollektorid, mis tulevikus on tavapärane nähtus iga maja katusel. Kui ka teie soovite tuua koju tükikest päikest, siis tuleb otsus teha juba täna, sest see on tõsine investeering tulevikku.

Päike aitab hoolitseda keskkonna eest
Vee soojendamine päikeseenergia abil hoiab kokku nafta- ja gaasivarusid. Mida vähem kasutatakse kütust, seda vähem on õhusaastet ning seda parem on mõju ümbritsevale keskkonnale.

Päike ei saada teile arvet
Energiaallikate maksumus kasvab iga päevaga, samal ajal toob Päike teile energia otse koju iga päev. Riski ja puudujäägita, maksude ja tariifide tõstmiseta. Päikesekollektor lubab hoida kokku kuni 60% energiast, mis on vajalik vee soojendamiseks.