Upovent

Ventilatsioon

Upovent Upovent

Uponor pakub lahendusi nii eramu kui ühiskondliku hoone ventileerimiseks.

Tänapäevane ventilatsioon on osa meeldivast ja tervislikust kodust. Siseõhu kvaliteet mõjutab nii inimeste kui hoone heaolu tervist. Iga eramu jaoks individuaalselt projekteeritav Uponor ventilatsioonisüsteem hoiab kodu õhu looduslikult värske ja ei tekita tuuletõmbust. Lisaks võib Uponor ventilatsioonisüsteemis kasutada niiskusandureid ja CO2-andureid, mis aitavad säästa maja ja energiat.

Ühiskondlikesse hoonetesse paigaldatavad Uponor Maxi ventilatsiooni kanalid monteeritakse põrandate alla. Uponor Maxi süsteem annab ruumidesse kasutatavat pinda juurde või vähendab hoone planeeritavat mahtu hoides hoone ülalpidamiskulusid madalamal. Lisaks annab see esteetilise väljanägemise.

Radoon ei ole moenähtus, vaid tõsiselt võetav oht meie tervisele. Radoon ei ole ilmunud ühtäkki viimasel ajal, vaid on olnud probleemiks kogu aeg, ainult me ei ole seda enesele teadvustanud. Radoon pole lühiajaline ega mööduv nähtus ja tema hulk ei vähene aja möödudes. Tuginedes euronormile 2003. aastast, mis ühtib Eesti Standardiga EVS 840:2003 “Radooniohutu hoone projekteerimine”, on Uponor välja töötanud kestva ja taskukohase Radooni paketi eramu tarbeks.

Eelised

  • Hoiab õhu looduslikult värske ja ei tekita tuuletõmmet
  • Võimalus kasutada niiskus- ja CO2 andureid, mis aitavad säästa maja ja energiat
  • Tunnustatud Soome allergia- ja astmaliidu poolt