Vanemad uudised

REMSi ja Multiseali tootepaar on sündinud

Hals Tradingul on oma klientidele rõõm teatada, et taas kord on täienenud meie tootevalik. Koostöös Rems`i ja Unipakiga on sündinud suurepärane tootepaar, mis üksteist täiendades peaks muutma torumehe elu kergemaks.
Hõlbustamaks varjatud lekete sulgemist Unipak Multiseal`iga või vastavate kemikaalidega katlakivi eemaldamist ja torustiku läbipesu on meil pakkuda unikaalne töövahend Rems Solar-Push K 60.
Mõeldud abistama:
–          küttesüsteemide täitmisel,
–          torustike läbipesul ja ventileerimisel;
–          soojusvahetitest ja küttetorustikest katlakivi eemaldamisel;
Seade koosneb hea jõudlusega pumbast ja suure täiteavaga plastmahutist, mis kinnitatud mugava käepidemega varustatud raamile. Komplektis kaasas kaks läbipaistvat PVC voolikut pikkusega a` 3 m. Kasutustemperatuur on maksimaalselt 60° C. Rems Solar-Push K 60 sobib eriti hästi kasutamiseks päikesekütte-, maa- ja põrandaküttesüsteemidega.
Nüüd kuni 2011. aasta lõpuni väärt abiline tutvumishinnaga 429.- EUR (tavahind 549.-) ning kõigile tellimustele, mis on vormistatud enne 30.11.2011 ja tarne veel enne aastavahetust, kingime koostöös Unipak`iga tasuta 2,5 liitrise kanistri Multiseal 24 lekkepeatajat küttesüsteemidele (tavahind 169,- EUR). Hinnad ilma käibemaksuta.

Solar+multiseal

 

Rohkem infot REMS Solar Push kohta leiate siit.

Rohkem infot Multiseali kohta leiate siit.